Yaşam

Gençlik Otobüsü 13. Kez Yolda! 11 ülke, 17 şehri ziyaret edecekler

19 Mayıs’ta yapılacak söyleşinin ardından kazananlar bu yaz Avrupa’da 11 ülke ve 17 şehri ücretsiz gezecek. Projenin Kurucusu ve Genel Koordinatörü Maksut Coşkun Dokumalmaz, bu proje ile amaçlarının ülkemiz gençliğine Avrupa imkanlarını sunmak ve vizyonlarını genişletmek olduğunu belirtti.

ÜCRETSİZ 11 ÜLKE 17 ŞEHİR ZİYARETİ FIRSATLARI

Bulgaristan (Sofya), Romanya (Bükreş), Macaristan (Budapeşte), Avusturya (Viyana), Çek Cumhuriyeti (Prag), Almanya (Berlin, Füssen), Hollanda (Amsterdam), Belçika (Brüksel), Fransa ( Paris), İtalya (Venedik, Pisa, Floransa, Roma, Bari), Vatikan (Vatikan), Yunanistan (İgumenitsa, Selanik), ülke ve şehirler ziyaret edilecek.

BAŞARILI İŞ İNSANLARI JÜRİYE KATILDI

“Gençlik Otobüsü” projesinde yer alacak gençler, ülkemizin başarılı iş insanları tarafından belirleniyor. Redstone Gayrimenkul Holding YKB Evrim Kırmızıtaş Başaran, Gençlik Otobüsü Genel Koordinatörü YRD Hasret Keleş, Dizayn VIP YKB Erbakan Malkoç, Panofffect YKB Eyüp Salih Subaşı, Zuppin YKB Adnan Değirmenci gençleri seçen Komite koltuğunda. Dream of Europe Kurucu Ortağı Salih Battalbaş ve Gençlik Otobüsü Kurucusu Maksut Coşkun Dokulmaz yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu