Haber

Kılıçdaroğlu ve eşi Akşener’in evi

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener ve eşini evlerinde ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, “Akşener ailesine misafir olduk. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu akşam bu toplantıları sık sık tekrarlamaya karar verdik. Ortalığı karıştırmaya çalışanlara itibar etmeyin. Hep birlikte baharı getireceğiz. ülke.”

Selvi Kılıçdaroğlu, bu akşam Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte bugün DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’i evinde ziyaret ettiklerini duyurdu. Selvi Kılıçdaroğlu; Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener ve Tuncer Akşener ile fotoğrafı şu notla yayınladı:

“Kıymetli Akşener ailesine misafirperverlikleri için çok teşekkür ederim. Gördüklerimize rağmen bugün güzel bir geceydi. Bu ülkenin barışa, sevgiye, kardeşliğe çok ihtiyacı var. Bahar geliyor.”

Kemal Kılıçdaroğlu, eşinin paylaştığı bu tweet’i de alıntılayarak şu mesajı yayınladı:

“Akşener ailesine misafir olduk. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz. Bu akşam bu toplantıları sık sık tekrarlamaya karar verdik. Ortalığı karıştırmaya çalışanlara itibar etmeyin. Ülkemize baharı birlikte getireceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu